مرکز سالمندان پارسایان بهترین خانه سالمندان در کشور

بیش از ۲۰ سال تجربه در خدمت رسانی به سالمندان

چرا بهترین خانه سالمندان

همانطور که می‌دانید در عصر کنونی تمامی افراد اعم از آقا، خانم، نوجوان، جوان و… دارای مشغله‌های زیادی هستند.

مشغله‌های کاری زیاد برای خانواده، محدودیت مراقبت از افراد مسن و سالمندان را ایجاد کرده است، به‌صورتی‌که عموم مردم وقت کافی برای مراقبت و نگهداری از سالمندان را ندارند.

سالمندی دوره‌ای بسیار حساسی است، در این دوران فرد سالمند همانند کودک بوده و روحیه لطیفی دارد.

نحوه برخورد و معاشرت با فرد سالمند بسیار مهم است، همچنین سالمندانی هستند که دچار بیماری‌های جسمی و روحی همچون آلزایمر می‌باشند.

بیماری‌های جسمی و روحی شرایط را برای نگهداری از سالمند در خانه بسیار سخت کرده است؛ بنابراین بهتر است نگهداری و مراقبت از عزیزان سالمندتان را به افراد مجرب و متخصص بسپارید، و از میان مراکز موجود بهترین خانه سالمندان محل سکونت خود را انتخاب کنید.

بدین منظور مراکزی با نام خانه سالمندان تاسیس شده‌اند که از افراد سالمند مراقبت می‌کنند. مراکز زیادی در تمام کشورها برای نگهداری سالمندان مشغول به فعالیت هستند که خانه سالمندان پارسایان یکی از آنهاست و با افتخار بهترین خانه سالمندان کشور است.

pp3-600x417
مرکز سالمندان پارسایان
3-1

خانه سالمندان پارسایان:

این مرکز در شمال شهر تهران تاسیس شده است که از نظر اندازه جغرافیایی دارای ۱۵۰۰ متر زیر بنا است. متراژ زیاد زیر بنا سبب طراحی بی نقص این مرکز شده است تا شما با اطمینان خاطر سالمند خود را به بهترین خانه سالمندان کشور بسپارید. وسعت بالای زیربنای مرکز سالمندان پارسایان باعث تفکیک مناسب بخش‌های مختلف نگهداری و توانبخشی شده است، بنابراین سالمندان محترم پارسایان می‌توانند به بهترین شکل ممکن از امکانات بی‌نظیر این مرکز استفاده کنند.

بررسی برخی از امکانات پارسایان:

  • این مرکز دارای ۵۰ اتاق می‌باشد.
  • ۲۴ سرویس بهداشتی در این مرکز طراحی شده است.
  • دارای سالن اجتماعات است.
  • دارای سالن فیزیوتراپی است.
  • دارای ۶ طبقه و هر طبقه یک لابی مجزا دارد.

این مرکز امکان پذیرش دائم و موقت سالمندان را دارد که با توجه به خواست خود می‌توانید انتخاب کنید.

ویژگی مهم این مرکز که سبب کسب رتبه یک کشوری شده است، دارا بودن امکانات بی‌نظیر توانبخشی و درمانی برای سالمندان عزیز است.

در این مرکز ما آن دسته از سالمندان عزیزی که دارای شکستگی عضلات، جراحی، سکته، تصادفات، آلزایمر و.. هستند را پذیرش می‌کنیم.

 و علاوه بر این  سالمندانی که دارای مشکل روحی باشند نیز پذیرش می‌شوند.

خانه سالمندان پارسایان به عنوان بهترین خانه سالمندان کشور دارای کادری مجرب است، که وظایف خود را زیر نظر برترین متخصصان کشوری که دارای بیش از بیست سال سابقه درخشان فعالیت حرفه‌ای هستند انجام می‌دهند.

اگر قصد مراقبت ویژه از سالمند خود را دارید، می‌توانید مجموعه بزرگ خانه سالمندان پارسایان را انتخاب کنید.

با توجه به وضعیت معیشتی مردم محترم ایران و نگرانی‌های مالی آنها در وضعیت اقتصادی کنونی، در تلاشیم تا با بودجه مورد نظرتان بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

مرکز سالمندان پارسایان
اسکرول به بالا

تماس با ما

شماره واتساپ

شماره واتساپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام ببینید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

صفحه فیسبوک پارسایان

برگشت به منوی تماس ها